poniedziałek, 11 czerwca 2012

1.

Witam Wszystkich.
Siedzę od 5 minut przed komputem i myślę nad tym co napisać w pierwszym poście. I nadal nie wiem....
Może coś o sobie...Mam 25 lat, mieszkam w pięknym mieście, które Łódź się zwie:) Kończę studia na kierunku Kosmetologia na UM. Aktualnie jestem w trakcie mojej ostatniej sesji:) I jak każdy student piątego roku nie mogę się już doczekać końca.
Od początku studiów pracuje i nie wyobrażam sobie siebie w innym zawodzie. Kocham moja pracę!!! Uwielbiam to, że w pracy mam ciągły kontakt z ludźmi i nigdy w życiu nie zamieniłabym tego na pracę za biurkiem. No way....Widząc pacjentki/klientki, które po zabiegach są zadowolone, zrelaksowane i uśmiechnięte, odczuwam satysfakcję. Cieszę się, że pomogłam jej w jakiś sposób oderwać się od codziennych problemów i choć na chwilę mogła skupić się na sobie. Często zdarza się tak, że klienci przychodzą do nas na prosty, zwykle kilkominutowy zabieg, tylko po to, aby móc z nami porozmawiać. I nawet nie chodzi o to abyśmy doradzały, ale o to aby wysłuchać. Natomiast w trakcie pracy musiałam się nauczyć jednego, aby nie podchodzić zbyt emocjonalnie do problemów pacjentek. Trzeba się nauczyć zdrowej empatii....

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz